Poradnik dla drimerek - "Sekretnik" Katarzyny Michalak

Każdy z nas o czymś marzy. Niestety zwykle na sferze marzeń się kończy... Potrafimy znaleźć dziesiątki powodów, dla których lepiej zostawić wszystko tak, jak jest. Wolimy tkwić w kiepskiej, nie dającej nam satysfakcji pracy, pogrążać się w samotności, jednocześnie zazdroszcząc innym szczęścia i odnalezienia drugiej połówki. A co, jeśli każde nasze marzenie (o ile nie wymaga cudu) może się spełnić? I zależy to tylko i wyłącznie od nas? Jesteście gotowi spróbować?
Nasze marzenie powinno spełniać 5 warunków:

  • być mierzalne,
  • sprawdzalne,
  • wykonalne,
  • ograniczone czasowo,
  • nie może nikomu wyrządzać krzywdy.
Może to być szczęśliwa rodzina, zdrowie, świetna praca, pieniądze, KNBK (Książę Na Białym Koniu) czy co tam sobie jeszcze wymyślimy. Takie marzenie musimy dokładnie opisać (ale jeśli chcecie wiedzieć, jak to dobrze zrobić, to już odsyłam do książki). Tworzymy w ten sposób dekret skierowany do naszej podświadomości. Musimy jeszcze tylko przekonać ją, że i my, i ona (ta nasza Id) naprawdę tego chcemy. Będzie to wymagało sporo pracy (poprzez afirmacje, wizualizacje, gryplan i działanie bezpośrednie), no ale przecież warto! Dzięki Mocy Spełniania Marzeń otrzymamy od nadświadomości to, czego pragniemy.
 
Nie napiszę Wam, że ten poradnik rzeczywiście działa, bo (jeszcze) tego nie sprawdziłam. Autorka twierdzi, że postępując w opisany przez siebie sposób zyskała wspaniałą pracę, dorobiła się wymarzonego domku i szczęśliwej rodziny (tylko książę jak dotąd się nie zjawił... ale nie jest pewna, czy w ogóle go potrzebuje). Tak czy inaczej, ta publikacja jest tak pełna humoru, że świetnie się bawiłam, czytając ją. Jeśli MSM (tak, znowu ta Moc Spełniania Marzeń) zadziała kiedyś i u mnie, na pewno dam Wam znać. Tymczasem polecam "Sekretnik" na poprawę nastroju i jako narzędzie przydatne przy ustalaniu, czego tak naprawdę w życiu pragniecie.